Ars longa, vita brevis

Ars longa, vita brevis

Владо Карамазов се изправя срещу предатели

Владо Карамазов, който пет сезона води „Сървайвър“ по Би Ти Ви, се завръща на екран като водещ на новото риалити „Traitors – игра на предатели“. Актьорът не се поколебал да приеме ангажимента, тъй като е голям фен на поредицата. А и след екстремния „Сървайвър“ едва ли има нещо, което да го изплаши. Още повече че снимките на новия формат няма да са в опасна джунгла, а в имение край Видин. Сега на Владо ще му се наложи да замени срещите с хапещи животни в дивата природа с предатели и праведни участници. Задачата на праведните е да разкрият тримата предатели и да ги елиминират. В българската версия участват 25 известни личности, сред тях има спортисти, актьори, певци, тв водещи, инфлуенсъри и риалити герои. 

„Това е формат, събиращ всичко, което търсим за едно телевизионно преживяване – стратегия, психология, напрежение и човешки избори – казва Владо Карамазов. – Хареса ми веднага, защото е различен и интелигентен формат.“ 

Със сигурност актьорът ще се чувства в комфортна среда, тъй като, докато снима в „Сървайвър“, му се налага да бъде на терен без почивка, и то при 46 градуса на сянка. Средната температура на почти всяка локация, на която е бил досега, е около 38 градуса, а влажността – близо 100%. Не минава и без инциденти. Организмът на Карамазов трудно издържа на високата влага и за да не се обезводни, се налага да пие определено количество вода, и то през кратки интервали от време. В петия сезон обаче един ден, улисан в приказки с лекаря на продукцията, забравя да пие вода за няколко часа. Последствията не закъсняват. Прилошава му, пада на земята, а трябва да снима. Веднага го местят на сянка под едно дърво, дават му вода и сладкиши и Карамазов се оправя. 

В „Сървайвър“ има и друг сериозен проблем – сблъсък с опасни влечуги, насекоми и животни. Ако те ухапят – положението става сериозно. 

„Най-страшни бяха едни миниатюрни мухи, които те нападат сутрин, вечер, след дъжд и обезобразяват цялото тяло – спомня си Владо. – Това е напаст, от която няма спасение. Участниците получиха натравяния от тях, а моите крака бяха покрити с рани.“ 

Ужасяващата случка, която Карамазов никога няма да забрави, пък се разиграва в залива Самана в Доминикана. Тогава един от операторите е ухапан от животинка, снасяща ларва в крака му. „Червеят се движеше подкожно и не спираше да шава. Всяко помръдване прозираше под кожата на Владо (оператора – б.а.)“, разказва Карамазов. Парамедикът се ужасява, щом вижда крака на оператора. Изписва му антибиотици и специални пункции, които за седмица го спасяват.

Последни публикации

bgART
Преглед на поверителността

Този уебсайт използва бисквитки, за да можем да ви предоставим възможно най-доброто потребителско изживяване. Информацията за бисквитките се съхранява във вашия браузър и изпълнява функции като разпознаването ви, когато се върнете на нашия уебсайт и помага на нашия екип да разбере кои секции от уебсайта намирате за най-интересни и полезни.